Erzse Tibor
Erzse Tibor
munkaügyi szakértő és tanácsadó
Kiemelt Partnereinknek
ingyenes
„ellenőrzési elsősegélyvonal”
telefon
(06) 20 549 7???
(normál díjas mobiltelefonszám)

olm banner allo 2017 reg v6

nisz1

Törvénytár

infó PLÁZA

Munkaüggyel, foglalkoztatással kapcsolatos információk és szolgáltatások tárháza

adópajzs

Állás kategória: Média / Reklám , Számvitel / Pénzügy / Kontrolling , HR
Helymeghatározás: Budapest, Pest
Alkalmazás típusa: Full time - teljes munkaidő
Pozíció szint: 1-3 év munkatapasztalat
Bér: Ft

Foglalkozási terület(ek):

  • Média / Reklám : Egyéb média
  • Asszisztencia / Adminisztráció : Adminisztráció, Személyi asszisztens
  • HR : HR adminisztrátor, Egyéb HR

Munkaköri leírás:

A SmartStaff Kft. 100%-ban magyar tulajdonú HR szolgáltató vállalkozás, HR asszisztenst/ Researchert/Adminisztrátor keres. Vezető-kiválasztással (fejvadászat), állásközvetítéssel és vállalati tréningekkel foglalkozunk.

Feladatok:

  • ügyvezető igazgató támogatása
  • tanácsadó kollégák munkájának támogatása;
  • keresési projektekben való aktív részvétel;
  • telefonos és írásos kapcsolattartás jelöltekkel, ügyfelekkel;
  • research tevékenység, jelöltek felkutatása;
  • ajánlatok, riportok készítése, ellenőrzése
  • interjúk lebonyolítás és levezénylése
  • kimutatások készítése
  • utókalkuláció készítése
  • pénzügyi nyilvántartások pontos és hatékony vezetése
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása, és hivatali ügyek intézés
  • Rendszeres beszámolók készítése

Elvárások:

  • egyetemi/főiskolai szakirányú vagy/és gazdasági végzettség előnyt jelent
  • min. 2-3 éves releváns tapasztalat média területen
  • min. 2-3 éves releváns tapasztalat pénzügyi területen előnyt jelent
  • angol tárgyalóképes nyelvismeret;
  • csapatjátékos, proaktív, belülről motivált személyiség;
  • kiemelkedően analitikus szemlélet, logikus gondolkodás,
  • MS Office alkalmazások (Excel, Access, Word, PowerPoint) magas szintű ismerete feltétel
  • jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség,
  • pontos, precíz önálló munkavégzés