Erzse Tibor
Erzse Tibor
munkaügyi szakértő és tanácsadó
Kiemelt Partnereinknek
ingyenes
„ellenőrzési elsősegélyvonal”
telefon
(06) 20 549 7???
(normál díjas mobiltelefonszám)

gdpr-adatvedelmi-iratcsomag-213x373

nisz1

Törvénytár

infó PLÁZA

Munkaüggyel, foglalkoztatással kapcsolatos információk és szolgáltatások tárháza

adópajzs

Állás kategória: Média / Reklám , Számvitel / Pénzügy / Kontrolling , HR
Helymeghatározás: Budapest, Pest
Alkalmazás típusa: Full time - teljes munkaidő
Pozíció szint: 1-3 év munkatapasztalat
Bér: Ft

Foglalkozási terület(ek):

  • Média / Reklám : Egyéb média
  • Asszisztencia / Adminisztráció : Adminisztráció, Személyi asszisztens
  • HR : HR adminisztrátor, Egyéb HR

Munkaköri leírás:

A SmartStaff Kft. 100%-ban magyar tulajdonú HR szolgáltató vállalkozás, HR asszisztenst/ Researchert/Adminisztrátor keres. Vezető-kiválasztással (fejvadászat), állásközvetítéssel és vállalati tréningekkel foglalkozunk.

Feladatok:

  • ügyvezető igazgató támogatása
  • tanácsadó kollégák munkájának támogatása;
  • keresési projektekben való aktív részvétel;
  • telefonos és írásos kapcsolattartás jelöltekkel, ügyfelekkel;
  • research tevékenység, jelöltek felkutatása;
  • ajánlatok, riportok készítése, ellenőrzése
  • interjúk lebonyolítás és levezénylése
  • kimutatások készítése
  • utókalkuláció készítése
  • pénzügyi nyilvántartások pontos és hatékony vezetése
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása, és hivatali ügyek intézés
  • Rendszeres beszámolók készítése

Elvárások:

  • egyetemi/főiskolai szakirányú vagy/és gazdasági végzettség előnyt jelent
  • min. 2-3 éves releváns tapasztalat média területen
  • min. 2-3 éves releváns tapasztalat pénzügyi területen előnyt jelent
  • angol tárgyalóképes nyelvismeret;
  • csapatjátékos, proaktív, belülről motivált személyiség;
  • kiemelkedően analitikus szemlélet, logikus gondolkodás,
  • MS Office alkalmazások (Excel, Access, Word, PowerPoint) magas szintű ismerete feltétel
  • jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség,
  • pontos, precíz önálló munkavégzés